Kuzey Tur'a Hoşgeldiniz... Tel : +90 216 456 41 95 PBX  

www.pragotelleri.com

 GİRİŞ SAYFASI

 Prag , Çek Cumhuriyeti  
  :: Hakkımızda
 
:: Prag Keşif
:: Prag Genel Bilgiler
:: Prag Görülecek Yerler
:: Prag Alışveriş
:: Prag Restoranlar ve Barlar
:: Prag Gece Hayatı
:: Prag Haritalar
Turistik Harita
Yol Haritası
Metro
:: Prag Hava Durumu
:: Prag Fuarlar ve Aktiviteler
:: Prag Vize
:: Prag Yakın Çevre
Karlovy Vary
Kutna Hora
Cesky Krumlov
Terezin
:: Çek Cumhuriyeti
  :: İletişim
  SEYAHAT HİZMETLERİMİZ
  :: Uçak Bileti
  :: Otel Rezervasyonu
  :: Tur Paketleri
  :: Bayi Toplantıları
  :: Fuar Programları
  :: Alan Transferleri
  :: Araç Kiralama
  :: Türkçe Rehberlik
  :: Vize işlemleri

Kuzey Tur & Organizasyon
Ataşehir Bulvarı Ata 3/3 Plaza
Kat:2 Ofis No:23
Ataşehir - İstanbul
Telefon : 0(216) 456 41 95 PBX
Telefon : 0(216) 456 41 96 PBX
Faks : 0(216) 456 41 94

 
 
 
 

OTELLER

UÇUŞLAR

EKSTRA TURLAR

FOTOĞRAF GALERİSİ

 
PRAG | Ekstra Turlar
 PRAG ŞEHİR TURU "Türkçe Rehberlik"

UNESCO tarafından korunan tarihi zenginliklerin içinde masal gibi şehirde, yürüyüş yaparken görülecek yerler arasında Loretta, Kale meydanı ve kale, Azizvitus Katedrali, Küçük Mahalle, Charles Köprüsü, Eskişehir meydanı ve saat kulesi ile şehir turumuz son bulmaktadır.. Eski sokak lambaları, tarihi anıtları, meydanları ve gorkemli mimarisi ile büyüleyen bu şehir’deki turumuz yaklaşık 3 saat sürmektedir...Uzun yürüyüşlerden dolayı rahat bir ayakkabı giyilmesi tavsiye edilir..
 Paket Turlarda Prgorama Dahil Olarak Verilir...
 KARLOVY VARY ŞEHİR TURU   "Öğle yemeği + 1 içki dahil"  "Türkçe Rehberlik"

Prag şehir merkezine 125 km mesafede bulunan Karlovy Vary Dünyanin en ünlü termal bölgelerinden biri olup IV.Charles tarafından keşfedilmiştir. 1358 yılında ilk kaplıca charles tarafından yaptırılmıştır. Kelimeler ile anlatılamayacak kadar güzel olan bu şehir iki vadi arasında ve ortasından gecen Tepla nehri ile ayrı bir güzelliğe sahiptir. Aynı zamanda Mustafa Kemal ATATURK’te bu termal şehrine tedavi için gelmiştir. (dönüş yolumuzda uğrayacağımız yerlerden Çek Cumhuriyetine özel granit taşı, pırlanta, altın, gümüş, kristal ve porselan gibi en uygun şartlarda alabilirsiniz..)

 Standart Fiyat / Kişi Başı : Sorunuz" "Min 3 Kişi"

 KUTNA HORA ŞEHİR TURU "Türkçe Rehberlik"

UNESCO tarafından koruma altına alınmış kültürel miraslar‘dan biridir. Zengin gümüş madenleri ,güzelliği ile 14 ve 15 inci yüzyıllarda boheminin en önemli bölgelerinden biri haline gelmiş ve bir dönem Çek Cumhuriyeti’nin başkenti olmak için Prag ile rekabete girmiştir. Bu Şehirde bulunan Barbara ve insan kemiklerinden yapılmış motifler ile Kemikli Kilise görülmeye değerdir...

 Standart Fiyat / Kişi Başı : Sorunuz" "Min 3 Kişi"

 TEKNE TURU "Hoşgeldiniz kokteyli + Açık büfe akşam yemeği + 1 İçki" "Türkçe Rehberlik"

Prag’ın ortasından gecen ve adına şarkılar bestelenen Vltava nehri üzerinde giden teknemizden Prag’ın gece ışıklandırılmış halini ile göreceksiniz, kokteyl içeceği olarak yerel içki becherovka ikram edilir, açık büfe’den yemeğinizi alıp şarap, bira veya alkolsüz iceceginiz ile birlikte mehtabın seyrine dalabilirsiniz..

 Standart Fiyat / Kişi Başı : Sorunuz" "Min 3 Kişi"

 TEREZIN ŞEHİR TURU "Türkçe Rehberlik"

Prag merkezine yaklaşık 60 km uzaklıkta olan Terezin 18.yy.‘da garnizon kenti olarak inşa edilmiştir. II. Dünya savaşı boyunca Gestapo tarafından toplama kampı olarak kullanıldı ve buradan Auschwitz gibi ölüm kamplarına gönderildi. Bu topraklar, geçmişin kötü ve acı izlerini taşımaktadır. İnsanlık tarihinin ibret alınması gereken bir dönemini bizlere bu turda hatırlatacaktır.

 Standart Fiyat / Kişi Başı : Sorunuz" "Min 3 Kişi"

 FOLKLORIK ÇEK GECESI "Fix mönü akşam yemeği + Sınırsız Bira, Şarap ve Meşrubatlar"

Çek dansları ile, müzik ile başlayan gecemize şarkılar eşlik eder, fix menü yemek ve sınırsız olarak ikram edilen lokal içecekler ile muhteşem bir gece sizi beklemektedir... Bir yandan eğlenip bir yandan Çek Cumhuriyetini ve kültürünü daha yakından tanıma fırsatı bulacağız...

 Standart Fiyat / Kişi Başı : Sorunuz "Min 3 Kişi"

 CESKY KRUMLOV ŞEHİR TURU "Türkçe Rehberlik"

Çek Cumhuriyeti'nin büyüleyici tarihi kentlerinden biridir. UNESCO tarafından korunmaya alınmış bölümleri görülmeye değerdir. 250’nin üzerinde korunmuş tarihi binası ve sokakları arasında yürürken sizi bir Rönesans çağı tablosu içinde resmediliyor hissi saracak. Şehrin en önemli yapısı olan Kalesi ise sizi yaşadığı tarihe götürecek.

 Standart Fiyat / Kişi Başı : Sorunuz "Min 3 Kişi"

 
 
 
 
 
 

Her hakkı saklıdır © 2002 Kuzey Tur & Organizasyon